Matouš Landa, Motoškola Kolín

Dárkové poukazy

Platnost poukazu vždy na aktuální a následující sezónu. Cena poukazu dle typu kurzu a ceníku. Místo konání kurzů autocviciště Kolín, autodrom Vysoké Mýto, individuální kurz dle dohody. Možno vybrat libovolný termín duben-říjen cca 4x měsíčně. Konkrétní termíny a registrace do kurzů budou na tomto webu k dispozici před začátkem sezóny. Zaslání poukazu emailem i poštou je při platbě převodem zdarma, při platbě dobírkou je k ceně poukazu připočítáno poštovné a doběrečné dle sazebníku České pošty. Platba v hotovosti pouze při osobním převzetí v Kolíně.

V případě dotazů či nejasností pište do poznámky v objednávce na email, nebo volejte.

Pro koho je poukázka:

Vyplňte jméno.
Vyplňte příjmení.
Vyplňte datum narození. Formát DD.MM.YYYY

Nacionále objednavatele:

Vyplňte jméno.
Vyplňte příjmení.
Vyplňte ulici.
Správně!
Vyplňte číslo popisné, pouze číslice.
Vyplňte číslo město.
Správně!
Vyplňte PSČ, pouze číslice, bez mezery.
Vyplňte telefon.
Vyplňte e-mail.